Forum BigChina.pl

Import z Chin Forum BigChina.pl

Pierwsze polskie forum dla importerów z Chin
Teraz jest N sty 17, 2021 12:46 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lip 23, 2020 11:05 am 

Od roku jestem na ketozie, musiałem zmienić swój tryb życia na dietę ketogeniczną ponieważ miałem sporą nadwagę, po 3 pierwszych miesiącach czułem się źle, byłem osłabiony i zmęczony cały czas. Zacząłem szukać sposobów na pozyskanie energii i zwiększenie produkcji ketonów, w tym pomógł mi suplement ketony egzogenne BHB. Wybór padł na sklep ketogeniczny z suplementami przeznaczonymi właśnie dla ketogeników, strzał w dziesiątkę. Po roku ketozy i odpowiedniej suplementacji, udało mi się zrzucić 31kg przy bardzo dobrych wynikach zdrowotnych.

Także, jeśli ktoś zmaga się z nadwagą to zdecydowanie polecam dietę ketogeniczną oraz odpowiednią suplementację z ketosklep24.pl, mają mega niskie ceny w porównaniu do innych :O

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: N lis 15, 2020 7:52 am 

Nie wygląda to na bezpieczne chudnięcie. Mi się udało bez żadnej katorżniczej diety zrzucić kilka kilogramów. Zrezygnowałem z fast foodów i zacząłem ćwiczyć. Najgorzej było ze słodkościami, więc je tylko ograniczyłem. Na szczęście udało mi się znaleźć przepis na zdrową szarlotkę https://onedaymore.pl/blog/zdrowa-i-pyszna-szarlotkamamy-na-to-przepis/ z granolą i owsianką. Nie mam wyrzutów sumienia jedząc ją ;)

PostNapisane: Pn lis 16, 2020 9:25 am 

Jedynym odpowiednim i zdrowym sposobem na odchudzanie jest zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, nie ma drogi na skróty. Suplementy takie jak odżywki białkowe mogą jedynie uzupełnić powyższe rzeczy, nie mogą ich zastąpić.

Strefa czasowa: UTC + 1